O nás

Burkalo – boutique v srdci Brna

Rodinná firma Burkalo se už od roku 1995 nachází na adrese Dominikánském nám. č. 6.

První boutique s originálními modely a zakázkovým šitím se nacházel na této adrese, ale v 1. patře tenkrát nezávislého centra Zadní trakt, kde měl také první kadeřnictví např. i Jan Špilar.

Za několik let se Burkalo přestěhovalo přímo na “ulici”. V té době již měla zakázková výroba 12 zaměstnanců. Dále Burkalo expandovalo také do Obchodního centru Olympia v Brně. Čas šel dál, okolnosti se měnily…

Hodně našich zákaznic nám dodnes říká: Ty Vaše modely, co jste šily, mám stále ve skříni a jsou tak kvalitně ušité, že se s nimi nemůžu rozloučit, a některé nastárnoucí střihy nosím doteď, navíc móda se neustále vrací, a tak jsem ráda, že je mám!

Dnes stále najdete obchod s velikými výlohami přímo naproti kostela sv. Michala.

Dříve obchod výhradně s originální módou od majitelky a autorky oděvu  Ludmily Burkalové dnes vystřídaly modely, které pro Vás pečlivě vybíráme z celé Evropy.

Osobní přístup, možnost úpravy oděvů, příležitostné šití na zakázku, občasné originální vlastní kolekce dle času a inspirace… To všechno na Vás čeká přímo na místě, v centru Brna. Přijďte a uvidíte…

Nové kolekce i jednotlivé kousky oděvů se u nás dlouho neohřejí. Některé najdete na našem facebooku, či instagramu, ale vždy musíte přijít osobně a vybrat si, co se Vám líbí, co Vám sedí a v čem se cítíte dobře. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Budeme se na Vás těšit!

Kolektiv Burkalo.

 

Burkalo – móda

oblečení, kabelky, šperky, doplňky… a vždy něco navíc!